Αδιανόητη ποδοσφαιρική παράσταση από τα «χρυσά» μωρά του Ολυμπιακού: Προβάδισμα με 3-0 στο ημίχρονο κόντρα στην Μπάγερν (vids)

Τα «χρυσά» παιδιά του θρύλου σοκάρουν για ακόμη μια φορά την Ευρώπη...

Αποτελεσματική, καταιγιστική, απολαυστική. Μόνο τα παραπάνω μπορούν να περιγράψουν την ομάδα κ19 του Ολυμπιακού η οποία αυτή την στιγμή σκορπά με 3-0 στο πρώτο ημίχρονο την Μπάγερν Μονάχου στο Μόναχο για τα προημιτελικά του Youth League.

Μέσα σε οκτώ λεπτά το σύνολο του Δημήτρη Συλαϊδόπουλου σημείωσε τρια τέρματα βάζοντας έτσι από το πρώτο 45λεπτο τις βάσεις για την πρόκριση στο Final 4 του θεσμού.

Το 0-1 από τον Μουζακίτη

Το 0-2 από τον Παπακανέλλο

Το 0-3 από τον Κωστούλα