Ρούλι: «Δεν σταματάμε να πιστεύουμε στην πρόκριση»

Ο Χερόνιμο Ρούλι μίλησε μετά την ήττα της Βιγιαρεάλ από τη Λίβερπουλ στο πρώτο μεταξύ τους ματς για τους «4» του Champions League και τόνισε ότι η ομάδα του έχει ακόμα ελπίδες.

O Αργεντινός τερματοφύλακας της Βιγιαρεάλ, Χερόνιμο Ρούλι, δεν παραιτείται από την προοπτική της πρόκρισης στον τελικό του Champions League, παρά τη χθεσινή ήττα 2-0 από τη Λίβερπουλ στο Άνφιλντ, στον πρώτο μεταξύ τους ημιτελικό:

«Περιμέναμε να αντιμετωπίσουμε έναν τέτοιο αγώνα. Είχαμε ένα τέλειο πρώτο ημίχρονο, μετά χάσαμε τη συγκέντρωσή μας για 4-5 λεπτά και η Λίβερπουλ σημείωσε δύο γκολ.

Ωστόσο, δεν σταματάμε να πιστεύουμε στην πρόκριση, ξέρουμε ότι έχουμε ακόμα τις πιθανότητες και την Τρίτη θα παίξουμε με αυτοπεποίθηση», είπε ο 29χρονος Αργεντινός διεθνής τερματοφύλακας, μιλώντας στη Movistar TV.