Χτύπησε στον αυχένα κι έγινε αλλαγή ο Γιαννούλης

Ο Δημήτρης Γιαννούλης είχε μια άσχημη σύγκρουση στο παιχνίδι της Νόριτς με την ΚΠΡ με αποτέλεσμα να χτυπήσει στον αυχένα και να γίνει αναγκαστική αλλαγή.

Μόλις 34 λεπτά κράτησε η συμμετοχή του Δημήτρη Γιαννούλη στην εκτός έδρας αναμέτρηση της Νόριτς με την ΚΠΡ, για την 43η αγωνιστική της Championship.

Ο Έλληνας αμυντικός συγκρούστηκε σε εκείνο το λεπτό με τον αντίπαλο επιθετικό Λίντον Ντάικς και χτύπησε τον αυχένα του, με αποτέλεσμα να γίνει αμέσως αναγκαστική αλλαγή από τον προπονητή του.

Ο 27χρονος διεθνής θα υποβληθεί στις απαραίτητες εξετάσεις για να διαπιστωθεί το μέγεθος του προβλήματος στον αυχένα του.

Για την ιστορία ο αγώνας έληξε ισόπαλος με σκορ 1-1, ενώ ο Χρήστος Τζόλης πέρασε ως αλλαγή στο 87ο λεπτό.