Άρης : Η ατάκα του Μάνου (pic)

Το μήνυμα που έστειλε ο Έλληνας επιθετικός μετά το παιχνίδι στην Λεωφόρο και το …πείραγμα από τον Θόδωρο Καρυπίδη.

Ο Δημήτρης Μάνος ήταν ένα από τα κεντρικά πρόσωπα της εκτός έδρας νίκης του Άρη επί του Παναθηναϊκού. Ο Έλληνας επιθετικός έχασε πέναλτι στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου , όμως, στη συνέχεια πέτυχε το γκολ με το οποίο η ομάδα του ισοφάρισε προσωρινά σε 1-1.

Ο ποδοσφαιριστής με ανάρτηση στον λογαριασμό του στο Instagram έστειλε το δικό του μήνυμα ενόψει της συνέχειας: «Ποτέ μην εγκαταλείπεις. Πάντα να δίνεις τη καρδιά σου», ανέφερε χαρακτηριστικά.

Ένας από αυτούς που σχολίασαν την δημοσίευση του Μάνου, ήταν και ο Θόδωρος Καρυπίδης: «Θα σε μάθω να εκτελείς πέναλτι, γιατί εσύ έτσι όπως πας θα μας καταστρέψεις», τόνισε θέλοντας να κάνει πλάκα στον Έλληνα επιθετικό ο ισχυρός άντρας της ΠΑΕ Άρης.