Ράσταβατς: «Χάσαμε την ευκαιρία μας στο πρώτο μέρος»

Στο πρώτο ημίχρονο χάθηκαν οι πιθανότητες του Αστέρα Τρίπολης να διεκδικήσει κάτι καλό κόντρα στον Παναθηναϊκό σύμφωνα με τον Μίλαν Ράσταβατς.

Ο Αστέρας Τρίπολης ηττήθηκε με 2-0 από τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο και ο Μίλαν Ράσταβατς τόνισε στις δηλώσεις του ότι η ομάδα του έχασε την ευκαιρία της να πάρει κάτι από το παιχνίδι στο πρώτο μέρος.

Όσα είπε ο Ράσταβατς:

«Στο πρώτο μέρος χάσαμε την ευκαιρία μας. Παίξαμε καλύτερα στο πρώτο μέρος είχαμε δύο καλές στιγμές, σταθήκαμε καλά. Ξέρουμε πως ο Παναθηναϊκός πάντα σκοράρει, εμείς δε το κάναμε στο πρώτο να πάμε με προβάδισμα στα αποδυτήρια και το πληρώσαμε.

Χάσαμε τα δύο γκολ και στην επανάληψη είχαμε στο μέρος του μυαλού μας πως χάσαμε τις ευκαιρίες και η δουλειά μας θα γινόταν δύσκολη».