Μάντζιος: «Δεν είναι το αποτέλεσμα που θέλαμε»

Ο Άκης Μάντζιος είναι ιδιαίτερα απογοητευμένος μετά την ισοπαλία του Άρη με τον ΠΑΣ

Ο Άρης παρουσιάστηκε κατώτερος των περιστάσεων στα Γιάννενα και ήρθε ισόπαλος δίχως σκορ με τον τοπικό ΠΑΣ (0-0), στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής της Stoiximan Superleague.

Ο Άκης Μάντζιος είναι ιδιαίτερα απογοητευμένος μετά την ισοπαλία με τον ΠΑΣ.

Αναλυτικά όσα είπε στην κάμερα της Nova:

«Είναι ένας βαθμός, αλλά δεν είναι το αποτέλεσμα που θέλαμε, γιατί κοιτούσαμε τη νίκη. Δυστυχώς δεν είχαμε την απαιτούμενη απόδοση και επιθετικότητα για να κερδίσουμε το παιχνίδι.

Το τελικό αποτέλεσμα είναι δίκαιο και το μυαλό μας πάει στο παιχνίδι της Τρίτης απέναντι στον Παναιτωλικό, που θα πρέπει να είμαστε πολύ καλύτεροι. Στα τελευταία λεπτά πιάσαμε έναν καλό ρυθμό, αλλά δεν κάναμε κάποιες κλασσικές ευκαιρίες όπως και ο ΠΑΣ, γι’ αυτό το τελικό σκορ είναι δίκαιο».