Λαμία – Άρης: «Τρελάθηκε» ο Καρυπίδης με το πέναλτι – Η αντίδρασή του (photos+video)

Ο ισχυρός άνδρας του Άρη, Θεόδωρος Καρυπίδης, ο οποίος παρακολούθησε από τον πάγκο την αναμέτρηση με την Λαμία, αντέδρασε έντονα μετά το χαμένο πέναλτι του Καμαρά.

Ο Άρης έχασε τεράστια ευκαιρία χθες (26/1) να προκριθεί στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδος, γνωρίζοντας την ήττα με 1-0 από τη Λαμία.

Ο ισχυρός άνδρας των «κιτρινόμαυρων», Θεόδωρος Καρυπίδης, ο οποίος παρακολούθησε την αναμέτρηση από τον πάγκο της ομάδας του, δεν μπορούσε να πιστέψει τις χαμένες ευκαιρίες που σπατάλησαν οι Θεσσαλονικείς, με αποκορύφωμα το χαμένο πέναλτι του Καμαρά στο πρώτο ημίχρονο.

Συγκεκριμένα, αμέσως μετά την άστοχη εκτέλεση του 26χρονου Μαυριτανού στο 15ο λεπτό, ο διοικητικός ηγέτης του Άρη σηκώθηκε και μονολόγησε: «Απίστευτο! Δεν γίνονται αυτά…».