Τασουλής : «Είμαστε καλή ομάδα, μας αδικεί το σκορ»

Ο Χρήστος Τασουλής μίλησε για την ήττα από τον Ολυμπιακό και εμφανίστηκε αισιόδοξος για τη συνέχεια.

Ο Αστέρας Τρίπολης γνώρισε την ήττα (3-0) από τον Νταμπλούχο Ολυμπιακό, με τον Χρήστο Τασουλή να μιλάει στην κάμερα της NOVA μετά το τέλος του ματς.

Ο Έλληνας ποδοσφαιριστής  εμφανίστηκε αισιόδοξος για τη συνέχεια της ομάδας του, ενώ θεωρεί πως το τελικό σκορ αδικεί τον Αστέρα.

«Όταν η ομάδα χάνει 3-0 δεν μπορείς να ξεχωρίσεις έναν παίκτη. Καλή εμφάνιση κάνεις όταν η ομάδα σου πάρει ένα καλό αποτέλεσμα. Κρατάω το πρώτο ημίχρονο. Στην επανάληψη κουραστήκαμε λίγο, ο Ολυμπιακός βρήκε περισσότερους χώρους και πέτυχε τρία γκολ.

Θα συζητήσουμε τι λάθη κάναμε με τον προπονητή μας. Θεωρώ ότι είμαστε καλή ομάδα, με ομοιογένεια και ίσως μας αδικεί το σκορ σήμερα», ανέφερε ο ποδοσφαιριστής των Αρκάδων μετά την ήττα από τον Ολυμπιακό.