Γρήγορο προβάδισμα με Άντονι για τη Γιουνάιτεντ – Απάντησε άμεσα με γκολ-δώρο από τον Ντε Χέα η Έβερτον (vids)

Ο Άντονι άνοιξε το σκορ για τη Γιουνάιτεντ στο 4', αλλά δέκα λεπτά μετά ο Κοάντι έκανε το 1-1 για την Έβερτον με... χορηγία Ντε Χέα.

Με τις καλύτερες προϋποθέσεις ξεκίνησε το παιχνίδι της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με την Έβερτον στο FA Cup.

Μόλις στο 4′ και μετά από γύρισμα του Ράσφορντ, ο Άντονι έκανε το 1-0 σε κενό τέρμα, αλλά δέκα λεπτά μετά ήρθε η ισοφάριση.

Ύστερα από ένα γύρισμα προς την εστία, ο Ντε Χέα αντέδρασε κάκιστα, με τη μπάλα να φεύγει κάτω από τα πόδια του και τον Κοάντι να την σπρώχνει από κοντά στα δίχτυα για το 1-1.